Pozycjonowanie

Działamy nieszablonowo, ponieważ wymaga tego nasza branża. Odrzucamy masowe pozyskiwanie i pozycjonowanie Klientów - zostawiamy to agencjom, które nie dostarczają efektów.


Nasza oferta kierowana jest do firm, które potrzebują skutecznego pozycjonowania i konkretnych efektów - nie tylko w postaci pozycji, ale także w postaci wzrostu sprzedaży, leadów, zapytań, klientów.

Proponujemy Ci transparentne i jasne zasady naszej współpracy. Chcielibyśmy zaproponować Ci rozwiązanie poznając Twoją firmę. Wiemy, że tylko mając pełne spektrum informacji będziemy mogli zaproponować właściwe rozwiązanie.


 • Pozycjonowanie stron firmowych

 • Pracujemy dla dużych, znanych marek jak i dla małych biznesów. Posiadamy doświadczenie w wielu branżach i chętnie podejmujemy wyzwania w nowych obszarach. Specyfika każdej branży jest inna, dlatego kluczowy dla nas jest odpowiedni research, poznanie konkurencji, liderów w branży. Chętnie wysłuchamy co jest dla Ciebie ważne i przygotujemy ofertę, która zapewni sukces.
 • Pozycjonowanie lokalne

 • Bardzo chętnie współpracujemy z przedsiębiorcami oferującymi swoje produkty lub usługi na lokalnych rynkach. Każda lokalizacja jest charakterystyczna i zawsze odpowiednio zapoznajemy się z rynkiem lokalnym, aby móc przygotować rozwiązania o najlepszej efektywności.
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • Podejście SEO w e-commerce często znacznie różni się od pozycjonowania stron firmowych. Znamy bardzo dobrze większość platform sklepowych i posiadamy spore doświadczenie również w pracy na autorskich rozwiązaniach. Dzięki temu bez problemu wdrażamy strategię SEO, które często przynoszą wyniki nawet w pierwszym miesiącu działań.
 • Pozycjonowanie zagraniczne

 • Współpracujemy stale z firmami z zagranicy w zakresie pozycjonowania stron. Potrafimy kompleksowo działać niemal na każdym rynku Europy.
 • Pozycjonowanie wizytówek Google

 • Dbamy o widoczność wizytówek Google naszych klientów i nasze obserwację mówią jasno - dobrze wypozycjonowana wizytówka w Google potrafi wygenerować czasem więcej zapytań niż sama strona WWW.
 • Szkolenie i konsultacje SEO

 • Szkolimy z zakresu pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych. Jeśli potrzebujesz wsparcia, konsultacji lub szkolenia - skontaktuj się z nami i porozmawiamy o tym jak możemy Ci pomóc.

  Pozycjonowanie - Jak działamy

  Badanie potrzeb i ustalenie celów

  Jako właściciel firmy, wieloletni przedsiębiorca z dużym doświadczeniem w biznesie wiem jak ważne jest zbadanie potrzeb ustalenie realnych celów biznesowych przy opracowywaniu strategii SEO. Dlaczego bardzo ważne jest dla nas zrozumienie Twojego biznesu jego specyfiki. Im więcej wiemy i rozumiemy tym bardziej precyzyjni jesteśmy w opracowaniu najlepszych rozwiązań.

  Analiza sytuacji SEO, widoczności

  Na tym etapie badamy obecną sytuację Twojej strony w kontekście SEO i widoczności w Google. Inaczej przystępujemy do pracy w przypadku zupełnie nowej strony, świeżej domeny, a inaczej w przypadku domen z historią jeśli chodzi o pozycjonowanie. Analiza pozwala również ocenić jak dotychczasowa sytuacja była zgodna z celami biznesowymi oraz czy i jak zaspokajała potrzeby związane na przykład ze sprzedażą, pozyskiwaniem leadów, zapytań ze strony Klientów.

  Propozycja działań

  Propozycja działań sprowadza się do przedstawienia między innymi propozycji słów kluczowych do pozycjonowania, wskazania obszarów widoczności w Google, które chcemy osiągnąć.
  Co ważne omawiamy naszą strategię, w tym przedstawiając jak chcemy osiągnąć zamierzone efekty.

  Audyt SEO

  Zanim przystąpimy do pracy analizujemy stronę pod względem przyjazności względem wyszukiwarki Google. Ten krok pozwala nam przygotować się do następnego jakim jest wdrożenie optymalizacji strony

  Optymalizacja strony

  W naszej branży często mówi się potocznie czy strona jest “seo friendly” czyli czy jest przyjazna. Aspekt ten dotyczy technicznych kwestii m.in. struktury kodu, szybkości wczytywania, ustawień metatagów, konfiguracji po stronie serwera oraz innych zagadnień. Odpowiednia praca nad stroną pozwala sprawić, aby Google polubiło stronę, a to jest przepustką i warunkiem koniecznym do wysokich pozycji. Zazwyczaj sami przeprowadzamy optymalizację, którą konsultujemy na bieżąco, aby informować jakie zmiany nastąpią. Zdarza się, że z różnych powodów nie możemy otrzymać danych do dostępowych do strony, wynikać to może z formalnych kwestii. Wtedy przygotowujemy odpowiednią specyfikację z zaleceniami do prowadzenia przez programistów.

  Optymalizacja kontentu

  Poza technicznymi aspektami optymalizacji przeprowadzamy także optymalizację treści. Roboty Google analizujące stronę starają się zrozumieć treść i kontekst. Naszym zadaniem jest, aby treść została odpowiednio zinterpretowana przez Google. Wymaga to optymalizacji treści zawartych na stronie. Często jest to także praca na rozbudową treści oraz stałego rozwoju bloga/aktualności.

  Link building

  To ważny i stały element procesu skutecznego pozycjonowania. Pozyskiwanie linków do strony ma na celu zbudowanie odpowiedniego autorytetu. Za przeliczenie tych działań odpowiada skomplikowany algorytm Page Rank, który kiedyś przypisywany do strony przedstawiał wartość od 0-10. Google wycofało te ocenę, jednak algorytm Page Rank nadal funkcjonuje i przelicza w odpowiedni sposób linki kierujące do pozycjonowanej domeny. Umiejętny link building wymaga dużej wiedzy i sporego doświadczenia. Nieumiejętne pozyskiwanie linków potrafi nawet zaszkodzić pozycjonowanej domenie. Stale prowadzimy testy na temat skuteczności różnych metod linkowania, z których wybieramy te dające najlepsze efekty.

  Raportowanie i analiza

  Na koniec każdego miesiąca przygotowujemy raport, analizę i podsumowanie działań. Wyznacznikiem dobrze wykonanej przez nas pracy są nie tylko wysokie pozycje, ale także wzrost ogólnej widoczności strony w Google, wzrost ruchu. W naszej współpracy ważne jest bycie w stałym kontakcie z Klientem, aby weryfikować efekty na bieżąco. Kluczowe są dla nas informację odnośnie wzrostu leadów, zapytań lub sprzedaży.

   

  To czego nie dostaniesz w innych agencjach SEO jest u nas
  • Indywidualne warunki współpracy
   Nie działamy szablonowo, proponujemy, ale jesteśmy otwarci na dostosowanie warunków współpracy do potrzeb. Uważnie słuchamy naszych Klientów i wiemy, że każdy biznes rządzi się swoją specyfiką. Ważne jest dla nas wypracowanie współpracy z zadowoleniem dla obu stron.
  • Bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO
   U nas nie ma pośredników w postaci opiekunów klienta, “accountów” czy konsultantów. Kluczowe dla nas jest, aby nasi Klienci kontaktowali się z osobą kompetentną i odpowiedzialną za proces pozycjonowania.
  • Zdrowe relacje
   Nie jesteśmy formalistami, którzy po 16 godzinie nie odbierają telefonów lub nie doradzą, bo wybiega to poza ramy współpracy. Chętnie pomagamy i doradzamy naszym Klientom również w obszarach wybiegających poza ustaloną współpracę, a Klienci chętnie korzystają z naszych porad.
  • Możliwe najkrótszy okres wypowiedzenia, brak kar lub zobowiązań
   Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami związywania Klientów umowami i karami. U nas najczęściej proponujemy jednomiesięczny okres wypowiedzenia (liczony od dnia, a nie od następnego miesiąca). Mało tego w umowie nie znajdziesz mowy o żadnych karach lub zobowiązaniach po wypowiedzeniu umowy.
  Rozpocznijmy współprace