Dlaczego my

Jako właściciel firmy z każdym Klientem rozmawiam osobiście i pozostaje w kontakcie przez cały okres współpracy. Nie pozwala mi to na masową współpracę z setkami firm, za to pozwala na indywidualne podejście, doskonałe zrozumienie potrzeb i realizowanie bardzo skutecznych kampanii dla naszych Klientów. Ważne jest dla mnie, aby być w stałym kontakcie z każdym Klientem.
~ Maciej Ryszkiewicz - właściciel Intoseo


Aktywnie w branży działamy od 15 lat. W tym okresie zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla dużych agencji reklamowych, domów mediowych oraz na zlecenie znanych polskich i zagranicznych marek.

Od 2011 roku działamy jako Intoseo. Nieprzerwanie od 10 lat realizujemy skuteczne kampanie - pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads(AdWords), kampanie social media - Facebook, Instagram YouTube. Nie przerwanie uczymy się nowych rzeczy i rozwiązań, szczególnie w zakresie skutecznych i ściśle targetowanych reklam.

 

Kluczowe jest dla nas poznanie klienta, jego branży, konkurentów. Od tego zaczynamy, by płynnie przejść do opracowania jak najlepszej strategii kampanii promocyjnej. Bardzo szczegółowo dobieramy grupę docelową oraz narzędzia. Wiemy jak ważne jest odpowiednie sprofilowanie odbiorcy reklamy, dlatego na to kładziemy największy nacisk. Dokładnie i z najwyższą starannością monitorujemy przebieg kampanii i na koniec przekazujemy Ci raport z działań oraz nasze rekomendacje.

INTOSEO - FAKTY

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Istniejemy nieprzerwanie od 2011 roku

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 400 zoptymalizowanych i pozycjonowanych stron

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 5000 pozycjonowanych fraz

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Doświadczenie w pracy dla dużych, znanych marek, jak i lokalnych firm

Doświadczenie to nie tylko liczby

Nasze doświadczenie to nie tylko statystyka i liczby. Jesteśmy dumny z możliwości współpracy z każdym, naszym klientem.

Odkąd istniejemy na rynku mieliśmy okazję współpracować z dużymi, znanymi markami jak i lokalnymi firmami. W zakresie pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii Google Ads czy social media pracowaliśmy dla firm z wielu branż.

Agata Meble, Opel Mucha, Getin Leasing, Delta Trans, PRO Edukcja, Vitabri to tylko niektóre marki z którymi współpracowaliśmy. Dowiedz się więcej.

Rozpocznijmy współprace