Dlaczego my

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.

„To pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus, szczególnie w dzisiejszych czasach.”
~ Jacek Walkiewicz

 

Aktywnie w branży działamy od 12 lat. W tym okresie zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla dużych agencji reklamowych, domów mediowych oraz na zlecenie znanych polskich i zagranicznych marek.
Od 2011 roku działamy niezależnie jako Intoseo zrzeszając doświadczonych specjalistów z zakresu skutecznego pozycjonowania stron i kampanii reklamowych w Google oraz tworzenia przyjaznych, funkcjonalnych, profesjonalnych stron WWW.


Kluczowe jest dla nas poznanie klienta, jego branży, konkurentów. Od tego zaczynamy, by płynnie przejść do opracowania jak najlepszej strategii kampanii promocyjnej. Bardzo szczegółowo dobieramy grupę docelową oraz narzędzia. Wiemy jak ważne jest odpowiednie sprofilowanie odbiorcy reklamy, dlatego na to kładziemy największy nacisk. Dokładnie i z najwyższą starannością monitorujemy przebieg kampanii i na koniec przekazujemy Ci raport z działań oraz nasze rekomendacje.

Suche fakty

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Istniejemy nieprzerwanie od 2011 roku

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 14 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 400 zoptymalizowanych i pozycjonowanych stron

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Ponad 5000 pozycjonowanych fraz

https://www.intoseo.pl/wp-content/themes/intoseo/img/arrow-white-big.png   Doświadczenie w pracy dla dużych, znanych marek, jak i lokalnych firm

Doświadczenie to nie tylko liczby

Nasze doświadczenie to nie tylko statystyka i liczby. Jesteśmy dumny z możliwości współpracy z każdym, naszym klientem.

Odkąd istniejemy na rynku mieliśmy okazję współpracować z dużymi, znanymi markami jak i lokalnymi firmami. W zakresie pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii Google Ads czy social media pracowaliśmy dla firm z wielu branż.

Agata Meble, Opel Mucha, Getin Leasing, Delta Trans, PRO Edukcja, Vitabri to tylko niektóre marki z którymi współpracowaliśmy. Dowiedz się więcej.

Rozpocznijmy współprace