Pozycjonowanie lokalne

Bądź TOP1 na lokalnym rynku w wyszukiwarce Google


Pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarkach to kluczowy element strategii marketingowej każdej firmy, która chce być widoczna wśród lokalnych klientów.
Dowiedz się, dlaczego jest tak ważne.

W dzisiejszych czasach klienci coraz częściej szukają usług w swoim najbliższym otoczeniu. Dla lokalnego biznesu np. zakładu fryzjerskiego czy restauracji ważniejsza jest widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania niż w ogólnokrajowych rankingach. Kiedy ktoś wpisuje w wyszukiwarkę "fryzjer + [nazwa miasta]", chce znaleźć salon w swojej okolicy, a nie w drugim końcu kraju. To właśnie dzięki skutecznemu pozycjonowaniu lokalnemu Twoja firma będzie widoczna dla klientów na lokalnym rynku.

Pozycjonowanie lokalne

Dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne jest odpowiednie dla wszystkich firm działających stacjonarnie. Od salonów fryzjerskich, przez restauracje, warsztaty samochodowe, kliniki stomatologiczne, po prawników czy agencje nieruchomości - wszyscy mogą skorzystać z korzyści płynących z widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne

Mniejsza konkurencja to "łatwiejsza" praca dla specjalisty SEO. Mimo to, nie oznacza to, że skuteczne pozycjonowanie lokalne to mniej pracy. Przeciwnie, praca, którą należy wykonać jest taka sama, ale konkurencja na lokalnym rynku jest mniejsza, co sprawia, że efekty mogą być szybciej widoczne. Nadal jednak pozycjonowanie lokalne to zaawansowany proces, który wymaga wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Koszt pozycjonowania lokalnego w naszej agencji waha się od 500 zł netto do kilkutysięcy zł.

Pozycjonowanie lokalne robimy w całej Polsce!

Usługę pozycjonowania lokalnego realizujemy dla Klientów z całej Polski. Dlatego chętnie podejmujemy się skutecznych działań lokalnej promocji w każdym województwie lub mieście.

Pozycjonowanie Katowice Pozycjonowanie Chorzów Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie Pozycjonowanie Tarnowskie Góry
Pozycjonowanie Bytom Pozycjonowanie Ruda Śląska Pozycjonowanie Rybnik Pozycjonowanie Zabrze
Pozycjonowanie Mikołów Pozycjonowanie Gliwice Pozycjonowanie Świętochłowice Pozycjonowanie Knurów
Pozycjonowanie Sosnowiec Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza Pozycjonowanie Mysłowice Pozycjonowanie Tychy
Pozycjonowanie Czeladź Pozycjonowanie Świętochłowice Pozycjonowanie Oświęcim Pozycjonowanie Częstochowa

Indywidualne podejście i dedykowana straregia lokalnego SEO

Jako właściciel firmy z każdym Klientem rozmawiam osobiście i pozostaje w kontakcie przez cały okres współpracy. Nie pozwala mi to na masową współpracę z setkami firm, za to pozwala na indywidualne podejście, doskonałe zrozumienie potrzeb i realizowanie bardzo skutecznych kampanii dla naszych Klientów. Ważne jest dla mnie, aby być w stałym kontakcie z każdym Klientem.
~ Maciej Ryszkiewicz – właściciel Intoseo

Rozpocznijmy współprace