Remarketing

Ideą remarketingu jest pozyskanie klienta, który wcześniej zapoznał się z proponowaną ofertą. Dzięki tej formie reklamy docieramy do klientów, którzy już odwiedzili Twoją stronę.

Jeśli dana osoba była użytkownikiem witryny, lecz nie dokonała zakupu, czy też nie skontaktowała się z Tobą – remarketing pozwali nawiązać kontakt z tą osobą przypominając o Twojej stronie internetowej oraz o ofercie. Według badań większość użytkowników decyzji o zakupie lub kontakcie przy pierwszych odwiedzinach danej witryny.

Warto więc przypominać użytkownikom o tym, co mamy im do zaproponowania. Odpowiednio przygotowana kampania remarketingowa jest bardzo silnym narzędziem, którego główny cel stanowi pozyskanie klienta. Z naszego doświadczenia wynika, że w przypadku remarketingu współczynnik odrzuceń jest znacznie mniejszy niż w przypadku jakichkolwiek innych form reklamy w Internecie. Oznacza to, że użytkownicy remarketingu w większości przypadków stają się klientami, dokonują zakupu, korzystają z formularzy kontaktowych, bądź kontaktują się telefonicznie. Remarketing stanowi świetne dopełnienie pozycjonowania oraz linków sponsorowanych.


Szybka wycena:

Dane firmy:

tel. 881 002 069
e-mail: kontakt@intoseo.pl


Intoseo
ul. Chorzowska 108b lok. 13
40-101 Katowice
Numer NIP: 6482647038
Numer REGON: 242771388

Intoseo
© Copyright by Intoseo 2019 Pozycjonowanie Katowice