Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem, który dąży do uwidocznienia strony internetowej w wyszukiwarce Google, przedstawiając ją na czołowych pozycjach po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnego słowa lub frazy.

  1. 12 lat doświadczenia w SEO
  2. Bezpieczne i sprawdzone metody
  3. Prosta, przejrzysta umowa
  4. Jednomiesięczny okres wypowiedzenia
  5. Analiza i raportowanie wyników

Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form pozyskania klienta i zdecydowanie najlepszą reklamą w Internecie. Według badań na firmach prowadzących szerokie zakres działań marketingowych zdecydowanie największy ruch przynosi wyszukiwarka Google. Fenomen polega na tym, że to potencjalna grupa klientów sama znajduje interesujące ją towary, usługi, informacje wpisując odpowiednie zapytanie w wyszukiwarkę. My dbamy o to, aby właśnie pod tymi zapytaniami znajdywały się serwisy naszych klientów.

W ramach współpracy oferujemy dobór fraz kluczowych w konsultacji z Tobą. Odpowiednie frazy wygenerują ruch na Twojej stronie w postaci klientów i przede wszystkim zysku. Wychodzimy z założenia, że zadowolonych klientów nie trzeba związywać umowami na rok lub więcej, dlatego proponujemy jedynie dwumiesięczny okres wypowiedzenia. W ciągu trwania współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, raportując naszą pracę, informując o postępach oraz oferując bezpłatnie konsulting i doradztwo w zakresie reklamy w internecie, nie tylko jeśli chodzi o pozycjonowanie.

Ile kosztuje pozycjonowanie?
Koszt jest kwestią Twojego budżetu jaki chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie. Działa tu zasada zwrotu z inwestycji. Im większy budżet tym większa widoczność w wyszukiwarce i docelowo większy zysk.

Zapytaj o pozycjonowanie


Szybka wycena:

Dane firmy:

tel. 881 002 069
e-mail: kontakt@intoseo.pl


Intoseo
ul. Chorzowska 108b lok. 13
40-101 Katowice
Numer NIP: 6482647038
Numer REGON: 242771388

Intoseo
© Copyright by Intoseo 2019 Pozycjonowanie Katowice