Kampanie Google AdWords

AdWords to przede wszystkim kampanie linków sponsorowanych widocznych w wynikach wyszukiwania Google. Są to tak zwane płatne wyniki wyszukiwarki oznaczone niewielkim nagłówkiem „Reklama”. Linki sponsorowane wyświetlają się zazwyczaj nad wynikami naturalnymi lub po ich prawej stronie.

Poza linkami sponsorowanymi w wyszukiwarce usługa AdWords daje nam możliwość reklamy na przeróżnych serwisach internetowych w formie graficznej lub tekstowej. W tym przypadku możemy decydować w jakiej grupie serwisów chcielibyśmy emitować naszą reklamę, lub konkretnie ustalić strony gdzie nasza reklama będzie się wyświetlać.  Zarówno jeśli chodzi o reklamę w wyszukiwarce jak reklamę kierowanych na serwisy internetowe, AdWords daje nam ogromne możliwości dopasowania reklamy do naszych potrzeb.

Oferujemy zbudowanie kampanii reklamowych AdWords wykorzystując wszelkie jej formy obierając za cel skuteczne dotarcie do wyznaczonej grupy docelowej klientów. W trakcie trwania kampanii na bieżąco informujemy naszych klientów o postępach i efektywności kampanii. Prowadzając kampanie analizujemy ruch oraz staramy się eliminować do minimum nieefektywne pozyskiwanie ruchu, który nie przynosi klientów, nie generuje zysków.

Współpracując z nami możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo i wsparcie w zakresie reklamy.

Zapytaj o pozycjonowanie


Szybka wycena:

Dane firmy:

tel. 881 002 069
e-mail: kontakt@intoseo.pl


Intoseo
ul. Chorzowska 108b lok. 13
40-101 Katowice
Numer NIP: 6482647038
Numer REGON: 242771388

Intoseo
© Copyright by Intoseo 2019 Pozycjonowanie Katowice